Консалтинговий центр Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій оголошує набір слухачів на заходи з підвищення кваліфікації

Професійний тренінг

• з 22 травня по 23 травня 2019 року за програмою «Інноваційні технології у зерновій галузі».

Курси підвищення кваліфікації

• з 03 червня по 13 червня 2019 року за програмою «Сенсорний аналіз харчових продуктів»;
  • з 04 червня по 14 червня 2019 року за програмою «Технологія зберігання і переробки зерна».

Лекції, практичні та лабораторні заняття будуть проводити досвідчені викладачі кафедр технології зберігання зерна, біохімії, мікробіології та фізіології харчування, товарознавства та митної справи, технологічного обладнання зернових виробництв та кафедри безпеки життєдіяльності в сучасних, спеціалізованих лабораторіях ОНАХТ.

Після успішного закінчення курсів підвищення кваліфікації слухачі одержують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, а після дводенного тренінгу – відповідний сертифікат.

З програмою тренінгу та навчально-тематичними планами курсів підвищення кваліфікації можна ознайомитись за посиланням: https://www.onaft.edu.ua/consulting_center.

Щиро запрошуємо Вас до співпраці!

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул. Канатна, 112, ауд. А-207 або за телефонами: (048) 712-40-40, (067) 68-28-516

Наша електронна адреса: konsalting.centr.onaft@gmail.com