Захист дипломних кваліфікаційних робіт магістрів

17-18 грудня 2019 року відбувся захист дипломних кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі товарознавства та митної справи.

Склад Державної екзаменаційної комісії:

Голова комісії –  Запорожець О.Ф. – радник податкової та митної справи І рангу Одеської митниці ДФС, старший державний інспектор, к.е.н.
Заступник голови – Шарахматова Т.Є. –  декан факультету технології  та товарознавства  харчових продуктів і продовольчого бізнесу, доцент, к.т.н.
Члени комісії:      Бочарова О.В. – завідувач кафедри  товарознавства та митної справи, доцент, д.т.н.
Мардар М.Р., – професор кафедри товарознавства та митної     справи,  д.т.н.
Верхівкер Я.Г., – профессор кафедри товарознавства та митної справи, д.т.н.
Дерк Л.О. – ст. державний інспектор відділу митних податків і зборів Управління оподаткування юридичних осіб
Момот В.Ю.-  митний брокер ТОВ «Сапфайєр»

Секретар комісії – Шенгелая М.В., завідувач лабораторії кафедри товарознавства та митної справи

20191218_092634 20191218_092620unnamedизображение_viber_2019-12-25_14-26-46